Sveiki, esu Živilė. Smagu, kad užsukote į mano tinklalapį. Papasakosiu Jums savąją istoriją, kuri, manau, įkvėps.
Esu laiminga, kad 2019-aisiais priėmiau lemiamą sprendimą ir ėmiau rimtai dirbti „Fmworld“ kompanijoje, kuri veikia tinklinio marketingo principu. Tiesa, sąžininga ir ištikima vartotoja esu beveik dešimtmetį. Meilė iš pirmo žvilgsnio – taip galėčiau apibūdintipažintį su šios kompanijos produktais. Nė karto nenusivyliau kokybe, todėl rekomendavau šeimai, draugams, o už tai dar ir piniginė pilnėjo. Kas gali būti geriau!
Mažais žingsniais einu savo tikslo – finansinės laisvės ir laisvės laiko atžvilgiu. Ši veikla man suteikia sparnus, pamirštu laiką ir tiesiog mėgaujuosi pasakodama, pristatinėdama naujas priemones, jų poveikį, galimybes. Mėnesio pabaigoje pamačiusi atlyginimą , suprantu, kad esu čia, kur ir turiu būti. Šiandien esu įveikusi 21%- Perlinės Orchidėjos statusą. Nemažai, bet dar ne tiek, kiek noriu. Dirbu toliau, kad ne tik aš priartėčiau prie viršūnės, bet ir mano suburta komanda kiltų tik aukštyn.

Prisipažinsiu, kažkada buvau skeptikė visų šių kompanijų ir platinimų, bet įvertinusi galimybes pabandžiau. Rezultatai, regis, kalba už mane. Todėl iš visos širdies kviečiu jungtis prie mano komandos, nes tai puiki veikla, papildomos pajamos, galimybė tobulėti bei išbandyti naujausias priemones, kurių kokybė dažnai viršija lūkesčius.
Šiuo metu yra mano pagrindinis finansinis šaltinis dirbant šioje kompanijoje. Jau nereikia dirbti pas darbdavį, puikiai uždirbu su šia nuostabia veikla. Šį sprendimą priėmiau 2021-03-08 d, kai pamačiau, kad jau uždirbu dvigubai daugiau nei pas darbdavį, o pajamos tik auga.
Jeigu viską perskaitėte, reiškia Jums įdomu! Nedvejokite ir susisiekite su manimi arba tiesiog spauskite „Registracija“. Labai laukiu Jūsų savo komandoje, nes mes kartu galime pasiekti puikiausių rezultatų. Kviečiu sukurti savo verslą su „Fmworld“ kompanija.